No 8. līdz 10. novembrim Slovākijā notiks “ISU Danubia Cup Open series” 2. posma sacensības šorttrekā, kurās piedalīsies arī Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanās centra un Sporta skolas “Spars” šorttrekisti trenera Jēkaba Saulīša vadībā.

Sacensībām kopumā pieteikušies 235 sportisti no 13 valstīm. No Ventspils sacensībās startēs septiņi sportisti – Anna Jansone (sieviešu grupa), Alīna Usatova (Junior C grupa), Marija Borodovska (Junior C grupa), Daniēla Aņikeviča (Junior C grupa), Laura Petroviča (Junior C grupa), Valters Kanbergs (Junior D grupa) un Tomass Kitoks (Junior D grupa).

Mūsu sportistes sieviešu un Junior C grupā startēs 1500 metru, 500 metru un 1000 metru distancēs, kā arī stafetē, savukārt puiši Junior D grupā 1000 metru, 500 metru un 777 metru distancēs.

Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centrs izveidots ar mērķi pilnveidot kvalitatīvu augstas klases sportistu sagatavošanas sistēmu Latvijā, nodrošinot priekšnoteikumus starptautiski konkurētspējīgu sportistu attīstībai, kā arī izcilus sasniegumus sportā ilgtermiņā, efektīvi izmantot sportistu resursus un izveidoto sporta infrastruktūru. Visu šo laika periodu sportistiem tiek nodrošinātas naktsmītnes sporta internātā, ēdināšana 3 x dienā, medicīnas pakalpojumi, komandējumu izdevumi mācību – treniņu nometnēm un sacensībām, kā arī nepieciešamā inventāra iegāde, sporta bāžu izmantošana nepieciešamajos laikos. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija Ventspils Augstas klases sportistu sagatavošanas centram 2019. gadā piešķīrusi finansējumu 135 000 eiro apmērā.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem!

07. 11. 19.