Kad Iespējamās misijas komandai tika dots uzdevums piesaistīt 100 skolotājus, no kuriem lielākais vairums būtu STEM un valodu mācību priekšmetu skolotāji, tas bija ļoti drosmīgs izaicinājumu. Kaut arī topošo skolotāju pieteikšanās noslēgsies 18. maijā, jau šobrīd ir gandarījums par sasniegtajiem rezultātiem.

313 kandidāti uzsākuši atlasi, 1140 cilvēki spēruši pirmo soli, lai iesniegtu pieteikumus. Projektā uzņemti jau 25 skolotāji, bet ļoti liela daļa vēl ir atlases procesā. Tiek strādāts pie tā, lai pieteikumu skaitu dubultotu un Latvijas skolās jau septembrī nonāktu 100 spējīgi skolotāji! Tāpat projekta mērķis ir celt skolotāja profesijas prestižu sabiedrībā, un darbs pie tā tiks turpināts arī pēc 18. maija.

Projekts tiek īstenots visā Latvijā – topošo 2. līmeņa augstāko profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Skolotājs” būs iespējams apgūt Liepājas Universitātē, Latvijas Universitātē un tās filiālēs, kā arī Daugavpils Universitātē. Arī darba iespējas jaunajiem skolotājiem tiks piedāvātas visos reģionos. Projekta otrajā gadā jaunie skolotāji turpinās saņemt atbalstu un papildināt zināšanas “Iespējamās misijas” mācībās.

Pieteikšanās norisinās tiešsaistē www.macitspeks.lv, aizpildot anketu. Interesenti aicināti neatlikt vairākas stundas ilgo pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Aicinām arī Jūs dalīties ar mūsu ziņu savos sociālajos tīklos, tā piesaistot vēl vairāk potenciālo kandidātu skolotāja darbam Latvijā. Šeit iedvesmojošs video par skolotājiem, bet nedaudz jautrāks un krāsaināks aicinājums šeit.

05. 05. 20.