No 31. maija līdz 1. jūnijam Ogrē norisinājās Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā. Sacensībās ar ļoti labiem rezultātiem startēja Sporta skolas “Spars” vieglatlētes Rūta Kate Lasmane, Luīze Dārta Sietiņa, Anete Jete Meiere, Elīna Martinsone, Sabīne Koržaņevska un Darja Sopova.

Pieaugušo konkurencē trīssoļlēkšanā otro vietu ar rezultātu 13.12 m izcīnīja Rūta Kate Lasmane, iegūstot pirmo vietu junioru ieskaitē. Rūta izcīnīja 1. vietu arī tāllēkšanā pieaugušo un junioru konkurencē ar rezultātu 5.78 m.

Anete Jete Meiere izcīnīja 1. vietu kārtslēkšanā, pārlecot 3.20 m augstu latiņu. Luīze Dārta Sietiņa pieaugušo un junioru konkurencē izcīnīja 1. vietu 200 m skrējienā ar rezultātu 25.4 sekundes, bet trešo vietu – 100 m skrējienā pieaugušo konkurencē. Junioru konkurencē tas sniedza sportistei 1. vietu.

Elīna Martinsone augstlēkšanas sacensībās junioru konkurencē ierindojās 1. vietā ar rezultātu 1,60 m, bet Darja Sopova ar tādu pašu rezultātu augstlēkšanā pieaugušo konkurencē ieguva 4. vietu. Viņai solis aiz pjedestāla arī tāllēkšanā, kur pieaugušo konkurencē 4. vieta ar rezultātu 5,55 m.

Sabīne Koržeņevska trīssoļlēkšanā junioru konkurencē sasniedza rezultātu 11,27 m, iegūstot 3.vietu.

Sacensībās piedalījās arī Katrīne Bikse (800 m pieaugušie), Kārlis Zauers (400 m juniori) un Toms Fišers (100 m un 200 m juniori), šoreiz gan paliekot bez medaļām.

Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!