Sākoties jaunajam mācību gadam, Sporta skola „Spars” uzņem jaunus audzēkņus, lai papildinātu jaunākās mācību treniņu grupas, kā arī uzņemtu jaunas grupas dažādās sporta veidu nodaļās.

Ventspils Sporta skola „Spars” ir viena no lielākajām sporta skolām Latvijā, kurā trenējas 1200 audzēkņi. Sporta skolā ir iespējams bez maksas nodarboties ar desmit sporta veidiem – basketbolu, BMX riteņbraukšanu, džudo, ložu šaušanu, peldēšanu, smaiļošanu un kanoe airēšanu, sporta vingrošanu, svarcelšanu, šorttreku un vieglatlētiku.

Audzēkņi, kuri vēlas nodarboties konkrētā sporta veidā, tiek aicināti pieteikties pie sporta skolas administrācijas vai sporta veida treneriem. Piesakoties konkrētajā sporta veidā, ir jāievēro norādītais vecums.

Jaunas sākuma sagatavošanas grupas tiek uzņemtas – basketbolā (6 līdz 9 gadi), sporta vingrošanā (5 līdz 6 gadi) un BMX riteņbraukšanā (6 līdz 11 gadi). Vieglatlētikā tiek uzņemta viena mācību treniņu pirmā gada grupa ( 8 līdz 11 gadi). Sporta gaitas var uzsākt arī vecāka gada gājuma audzēkņi ar noteiktu fizisko sagatavotību, kuri var izpildīt sporta veida paredzētos normatīvos rādītājus.

Basketbola nodarbības notiek skolu sporta zālēs, vecums 6 līdz 10 gadi, treneri Ineta Leite (4. vidusskola, meitenes un zēni); Roberts Prūsis (6. vidusskola, meitenes un zēni); Edīte Kaufmane-Gannusa (Centra sākumskola, meitenes un zēni) un Biruta Petrova (1. pamatskola, meitenes un zēni).

BMX riteņbraukšanas nodarbības notiek Piedzīvojumu parka BMX trasē, vecums 10 līdz 16 gadi, treneri Igors Miņenko, Jānis Šķeperis un Arnis Krists Zecmanis.

Džudo nodarbības notiek OC “Ventspils” džudo zālē, vecums 9 līdz 12 gadi, treneris Vadims Popovs.

Ložu šaušanas nodarbības notiek Sporta nama “Centrs” šautuvē, vecums 14 līdz 16 gadi, treneris Uldis Jaunsproģis.

Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodarbības notiek Airēšanas bāzē “Dampeļi”, vecums 11 līdz 15 gadi, treneri  Rūta Šauberga, Ojārs  Burkovskis un Ģirts  Ločmelis.

Sporta vingrošanas nodarbības notiek OC “Ventspils” vingrošanas zālē, vecuma 5 līdz 7 gadi, treneri Liene Parijenko un Ēriks Šulcs.

Šorttreka nodarbības notiek OC “Ventspils” ledus hallē, vecums 8 līdz 11 gadi, trenere Irina Ozoliņa.

Svarcelšanas nodarbības notiek Sporta nama “Centrs” svarcelšanas zālē, vecums 10 līdz 13 gadi, treneris Ulvis Bērzons.

Vieglatlētikas nodarbības notiek OC “Ventspils” stadionā vai vieglatlētikas manēžā, vecums 9 līdz 15 gadi, treneri Juris Petrovičs, Artis Šulcs un Aigars  Matisons.

Plašāka informācija pieejama zvanot pa tālr. 63622732 vai rakstot uz e–pastu [email protected], kā arī Sporta skolas “Spars” mājaslapā vai Facebook lapā.

07. 09. 20.