Klaipēdas pilsētas atklātajā čempionātā (08.02.) sporta vingrošanā zēniem piedalījās arī Kauņas un Ventspils pārstāvji. Trenera Bruno Kaņepes vadībā mūsu vingrotāju sasniegumi:

Starptautiskajās sacensībās Rīgas Olimpiskajās sporta (13.-15.02.) centrā

„Vihrov cup-2015”, kuras organizēja Olimpiskais čempions Igors Vihrovs, piedalījās vingrotāji no Vācijas, Norvēģijas, Gruzijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas.

Junioriem 20 sportistu konkurencē

• 4.vietu, minimāli zaudējot gruzīnam, ieguva Rihards Trams, bet 10. vietu Lorents Vilkrists.

Jaunākajās sporta klasēs startēja tikai pašmāju vingrotāji.

1. sporta klasē – 3.vietu ieņēma Aleksis Soopargs, Krišs Lasmanis un Edvarts Dundurs
  2. sporta klasē – 4. vieta Bruno Bartkevičam

Juniorēm – sudraba medaļu saņēma Viktorija Graudiņa (tr. Nadežda Seile), 5.vietā ierindojās Marija Ribaļčenko

Seniorēm meistarēm – 5.un 6.vietā ierindojās Aleksa Blanka un Aleksandra Kurčenko

Pre-juniorēm – zelta medaļu izcīnīja Sabīne Anna Cinovska (tr.Natālija Seile).

Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā (21.-22.02.) dubultuzvaras ventspilnieku junioriem.

Puišu sacensībās

• Rīgas čempions Rihards Trams (tr. Bruno Kaņepe)
  • vicečempions – Lorents Vilkrists (tr. Bruno Kaņepe)

Meiteņu sacensībās

• Rīgas čempione Marija Ribaļčenko (tr. Nadežda Seile)
  • vicečempione – Viktorija Graudiņa (tr. Nadežda Seile)

Zēniem 3.sporta klasē – bronzas medaļa Bruno Bartkevičam

Meitenēm 4. sporta klasē – bronzas medaļa Sabīnei Anna Cinovskai (tr. Natālija Seile)

Vingrotājiem martā atbildīgākie starti:

5.-6. martā Rīgā starptautiskās sacensības „Tīģerēna kauss 2015”.

14.-15. martā Ventspilī notiks Latvijas kausa izcīņas sacensības, kā arī čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos.