Vasaras saulgriežu noskaņās Sporta skolas “Spars” audzēkņi piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā U18 un U20 vecumu grupās, kas no 21. līdz 22. jūnijam norisinājās Jēkabpilī.

Vislabāk sacensībās veicās Rūtai Katei Lasmanei. Jau rakstījām, ka sportiste laboja savus personiskos un valsts rekordus, atgriežoties mājās ar 3 zelta medaļām. Lasmane jau ar pirmo mēģinājumu laboja sev piederošo rekordu trīssoļlēkšanā, sasniedzot 13,57 metru atzīmi. Šis rezultāts ir 2. labākais Eiropā un 7. labākais pasaulē U20 vecuma grupā. Sportiste kļuva arī par Latvijas čempioni.

Rekordi tika laboti arī tāllēkšanā, kur Lasmane pievarēja 6,46 metru atzīmi, kļūstot par čempioni un labojot savu un savas vecuma grupas rekordus. “Spars” sportiste kopā ar savām komandas biedrenēm Elīnu Martinsoni, Luīzi Dārtu Sietiņu un Sabīni Koržeņevsku startēja arī 4×100 metru stafetē U20 vecuma grupā, izcīnot 1. vietu ar rezultātu 49,17 sekundes.

Ļoti veiksmīgs starts izdevās arī Luīzei Dārtai Sietiņai, kura zelta medaļai 4×100 metru stafetē pievienoja vēl vienu zelta medaļu 100 metru barjerskrējienā, sasniedzot rezultātu 14,50 sekundes. 200 metru distancē sportiste ieguva sudraba medaļu ar rezultātu 25,07 sekundes.

Ventspilniekiem veicās arī kārtslēkšanā – pārvarot 4,50 metru augstumu, uzvaru izcīnīja Marks Harčenko.

Par medaļām pacīnījās arī Ventspils šķēpmetēji. 2. vietu izcīnīja Matīss Kaudze ar rezultātu 54,69 metri, bet 3. vietu ieguva Roberts Barausa, kura raidītais šķēps lidoja 50,75 metru attālumā.

Augstlēkšanā 3. vietu ar 1,55 metru atzīmi izcīnīja Elīna Martinsone. 3. vieta arī Ralfam Rogam, kurš 5000 metru distanci pieveica 17:15,70 minūtēs.

Sveicam sportistus un viņu trenerus ar izcilajiem sasniegumiem!