Sporta skola „Spars”, sākoties mācību gadam, uzņem jaunus audzēkņus, lai papildinātu jaunākās mācību treniņu grupas un uzņemtu jaunas grupas dažādās sporta veidu nodaļās.

Ventspils sporta skola „Spars” ir viena no lielākajām sporta skolām Latvijā un tajā trenējas 1200 audzēkņu. Skolā ir iespējams bez maksas nodarboties ar 10 sporta veidiem – basketbolu, BMX, džudo, ložu šaušanu, peldēšanu, smaiļošanu un kanoe airēšanu, sporta vingrošanu, svarcelšanu, šorttreku un vieglatlētiku

Audzēkņi, kuri vēlas nodarboties ar konkrētu sporta veidu, tiek aicināti pieteikties pie Sporta skolas administrācijas vai sporta veidu treneriem. Piesakoties konkrētajā sporta veidā, ir jāievēro norādītais vecums.

Sporta gaitas var uzsākt arī vecāka gada gājuma audzēkņi ar noteiktu fizisko sagatavotību, kuri var izpildīt sporta veida paredzētos normatīvos rādītājus.

Tāpat atgādinām, ka 6. septembrī, no plkst. 15.30 līdz plkst. 19.00 Ventspils sporta bāzēs notiks Sporta skolas Atvērto durvju diena, kuras laikā visi interesenti varēs iepazīties ar treneriem, sporta bāzēm, treniņa grafikiem un uzņemšanas noteikumiem, kā arī noskaidrot citus interesējošos jautājumus.

Plašāka informācija pieejama zvanot pa tālr. 63622732 vai rakstot uz e–pastu [email protected], kā arī sociālā tīkla Facebook Sporta skolas “Spars” lapā.

02. 09. 19.