25. un 26. oktobrī Kauņā, Lietuvā, notika starptautiskais sporta vingrošanas turnīrs “A. Simanovičienes kauss”, kurā ļoti veiksmīgi startēja Sporta skolas “Spars” sportisti treneru Ilmāra Seiļa, Nadeždas Seiles un Bruno Kaņepes vadībā. 

Mūsu sportisti daudzcīņā un atsevišķos veidos izcīnīja 12 medaļas. Junioru grupas konkurencē Sabīne Anna Cinovska daudzcīņā, atbalsta lēcienā, līdztekās un brīvajās kustībās izcīnīja 1. vietu. Savukārt Ievai Graudiņai junioru grupas konkurencē 10. vieta daudzcīņā un 5. vieta brīvajās kustībās.

Pre junioru grupā Annai Graudai Grotai uzvaras atbalsta lēcienā un brīvajās kustībās, 2. vieta daudzcīņā un 3. vieta vingrojumā uz baļķa. Katerīnai Saveckai 6. vieta daudzcīņā, 2. vieta līdztekās un 3. vieta brīvajās kustībās. Elanai Aleksandrai Sviķei 5. vieta daudzcīņā un 3. vieta līdztekās. Elizabetei Andersonei 7. vieta daudzcīņā un 5. vieta brīvajās kustībās. Ievai Jirgensonei 9. vieta daudzcīņā un 6. vietas atbalsta lēcienā un brīvajās kustībās. Evelīnai Pētersonei 10. vieta daudzcīņā un 9. vietas līdztekās un vingrojumā uz baļķa.

Puišu junioru konkurencē Tomasam Rudītim 4. vieta daudzcīņā, savukārt puišu pre junioru konkurencē Arturam Mihailovam 3. vieta brīvajās kustībās un 12. vieta daudzcīņā.  

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!

30. 10. 19.