Itālijas pilsētā Bormio aizvadīts  pasaules junioru čempionāts šorttrekā, kurā trenera Jēkaba Saulīša vadībā piedalījās Ventspils Olimpiskās vienības un Sporta skolas “Spars” sportisti Roberts Krūzbergs, Anna Jansone un Alīna Usatova .

Lielisks starts padevās Robertam Krūzbergam, kurš 1500 metru distancē piedalījās A finālā un izcīnīja 5. vietu. 1000 metru distances pusfinālā Roberts piedzīvoja kritienu un kopvērtējumā tika kvalificēts 10. vietā, bet 500 metru distancē ierindojās 16. vietā

Dāmu sacensībās startēja Anna Jansone un Alīna Usatova, no kurām augstāko 25. vietu 1500 metru distancē ieguva Anna Jansone, pārējās distancēs viņai 32. vieta (500 metru distancē) un 39 .vieta (1000 metru distancē). Savukārt Alīnai Usatovai 33. vieta (1500 metru distancē), 34. vieta (1000 metru distancē) un 40. vieta (500 metru distancē).

Atgādinām, ka iepriekš Ungārijā mūsu sportisti startēja Eiropas pieaugušo čempionātā, kur Roberts Krūzbergs kopvērtējumā izcīnīja 12. vietu, bet atsevišķās distancēs ieguva 8. vietu (1000 metru distancē) un divas 16. vietas (500 metru un 1500 metru distancēs). 16 gadus jaunā Anna Jansone kopvērtējumā ierindojās 37. vietā, bet labāko rezultātu sasniedza 1000 metros, kur bija 24. vietā.

Apsveicam sportistu ar gūtajiem panākumiem!