Aizvadītās nedēļās nogalē, no 9. līdz 10.martam, Lietuvas pilsētā Elektrenai notika Baltijas kausa trešais posms šorttrekā – pēdējais posms, kas bija īpaši veiksmīgs Ventspils Sporta skolas “Spars” sportistiem, jo izcīnītas 16 medaļas un 6 kopvērtējuma kausi.

Sacensībās piedalījās sportisti no Lietuvas, Krievijas, Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja Mārupes, Jelgavas un Sporta skolas “Spars” sportisti. Ventspilniekiem divu dienu laikā izdevās izcīnīt 16 medaļas un 6 kopvērtējuma kausus!

F grupā meiteņu konkurencē, pēc divām otrajām vietām un vienas 5.vietas, kopvērtējumā Sofija Seleznova ierindojās 2.vietā. Savukārt Annai Seredjukai – 5.vieta.

Junioru E grupas zēnu konkurencē kopvērtējumā kauss un 2.vieta tika Timuram Safranskim (2.,3.,1.).

D grupas meiteņu konkurencē 2.vietā ierindojās Laura Petroviča (4.,2.,2.) un 4.vietā –Elīna Kičīgina (3.,4.,4.). Savukārt zēnu konkurencē 3.vietu izcīnīja Maksims Soleičuks (3.,4.,3.), bet Valters Kanbergs – 5.vietu (5.,5.,4.).

C grupas junioru meitenēm cīņa par vietām izvērtās savā starpā. Kopvērtējumā 1.vietu pārliecinoši izcīnīja Anna Jansone (1.,1.,1.), savukārt 2.vietu guva Alīna Usatove. Marija Borodovska ieņēma 5.vietu, bet Daniela Anikevica – 7.vietu.

Pēc trim Baltijas kausa posmiem pirmajā četriniekā dominē ventspilnieces C grupas kopvērtējumā – 1.vietā ierindojusies Alīna Usatova, 3.vietā Anna Jansone, bet 4.vietā – Marija Borodovska. D grupas meitenēm 2.vietā ierindojusies Laura Petroviča, bet 3.vietā – Elīna Kičīgina.

Tagad sportistiem priekšā nopietns darbs – gatavošanās Eiropas kausa izcīņai Rostokā, Vācijā, uz ko sportisti dosies jau nākamajā nedēļā.

Lepojamies ar sportistiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!