Aizvadītajā nedēļas nogalē tika sadalīti medaļu komplekti Eiropas čempionātā šorttrekā 2019, kas notika Nīderlandes pilsētā Dordrecht. Latviju pārstāvēja četri sportisti, divi no tiem bija ventspilnieki: Roberts un Kārlis Krūzbergi trenera Sergeja Kugayevskiy vadībā.

Ventspilnieki piedalījās visās disciplīnās: 500 m, 1000 m, 1500 m un 5000 m stafetē.

Labāko rezultātu no Latvijas pārstāvjiem uzrādīja Kārlis Krūzbergs, 500 m distancē izcīnot 15.vietu no 44 dalībniekiem. Kopvērtējumā Kārlis ierindojās 19.vietā. Jelgavniekam Reinim Bērziņam izcīnīta 27.vieta, savukārt Robertam Krūzbergam – 30.vieta.

Sacensībās nepārspēti palika brāļi Liu Shaolin Sandor un Shaoang no Ungārijas, savukārt trešo vietu izcīnīja Krievijas sportists Elistratov Semen.

Dāmu konkurencē uzvaru svinēja mājiniece Suzanne Schulting (Nīderlande), kura sacensību laikā piecas reizes kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena – 1500m, 500m, 3000m, stafetē un kopvērtējumā.