9. augustā Talsos, Vilkmuižas ezerā, notika Talsu novada meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā, savukārt 10. un 11. augustā Limbažos notika Baltijas valstu kausa izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā. Abās sacensībās sekmīgi startēja Sports skolas „Spars” sportisti.

Talsos notikušajās sacensībās savās vecuma grupās un laivu klasēs 1. vietas ieguva Aleksejs Masaitis, Kristaps Buks, Gļebs Vasiļjevs, Daniels Siders, Karīna Treigūte, Matīss Miķelsons un Samuēls Siders. 2. vietas ieguva sportisti Matīss Bērtulsons, Jonatāns Siders, Helēna Zvaigzne, Adriāna Lāce, Kirils Marčuks, Daniels Suhanovs un Sofija Justele, bet 3. vietās ierindojās Krišs Tīrmanis un Daniels Zamuelis.

Savukārt Limbažos notikušajā Baltijas valstu kausa izcīņā junioru konkurencē par Baltijas čempionu smailīšu četriniekā kļuva Jēkabs Kalenda, kurš startēja kopā ar Aigaru Cīruli (Salacgrīva), Nauri Tomsonu (Salacgrīva) un Augustu Melderi (Brocēni). Jēkabs Kalenda un Augusts Melderis izcīnīja 2. vietu smailīšu divniekā 200 metru distancē. Alīna Mihailova ieguva 3. vietu smailīšu vieninieku 500 metru distancē.

Pieaugušo konkurencē par Baltijas čempionu smailīšu četriniekā kļuva Deniss Volkovs, kurš startēja kopā ar limbažniekiem Kasparu Tīklenieku, Alekseju Rumjancevu un Aldi Vildi. Savukārt Rinaldam Ozolniekam 5. vieta kanoe vieninieku 1000 metru distancē.

Komandu cīņā Baltijas kausu ieguva Latvijas komanda, 2. vietā palika Lietuva, bet 3. vietā – Igaunija.

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem par ieguldīto darbu!