Šodien Ventspils Augstskolā tika atklāta organizācijas Junior Achievement Latvia rīkotā praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked 2019. Nometne notiks līdz 10. augustam, kopā pulcējot 31 vidusskolēnu no visas Latvijas, tajā skaitā arī sešus ventspilniekus.

Atklāšanas pasākumā viesojās Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš un Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāja Ineta Tamane, sveicot dalībniekus Ventspilī, iepazīstinot ar pilsētas piedāvātajām izglītības iespējām, kā arī vēlot tiem veiksmi ne tikai nometnē, bet arī turpmākajās uzņēmējdarbības gaitās.

Nometne Ventspilī norisinās jau otro gadu un tās programmā paredzētas dažāda veida nodarbības jauniešu praktisko uzņēmējdarbības iemaņu attīstīšanai – biznesa ideju ģenerēšana, biznesa modelēšana, produktu prototipēšana, prezentācijas prasmju apgūšana un citas uzņēmējdarbībā būtiskas nodarbības. Tāpat trīs vakarus paredzētas tikšanās un diskusijas ar sabiedrībā zināmām personībām, kas tiks straumētas portālos www.diena.lv un www.labsoflatvia.com, kā arī Junior Achievement Latvia vietnes Facebook lapā.

Otrdien plānota diskusija ar Nacionālo bruņoto spēku virskapelānu Elmāru Pļaviņu par tēmu “Jaunietis un patriotisms”, trešdien Valsts nekustamo īpašumu padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis kopā ar jauniešiem apspriedīs tēmu “Komandas veidošana un attiecības”, savukārt ceturtdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis pastāstīs par tēmu “Izglītības ietekme uzņēmējdarbības veicināšanā”. Piektdien tiešraidē būs iespējams sekot līdzi jauniešu radīto biznesa ideju prezentācijām.

Nometne Junior Achievement Unlocked 2019 norisinās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros un tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi.

05. 08. 19.