No 18. līdz 21. jūlijam Zviedrijas pilsētā Burosā notiks Eiropas U-20 čempionāts, kurā Latvijas izlases sastāvā piedalīsies Ventspils olimpiskās vienības un sporta skolas “Spars” sportiste Rūta Kate Lasmane.

Rūta Kate Lasmane startēs trīsoļlēkšanā un sacensību nolikums paredz, ka 18. jūlijā plkst. 11.00 (pēc Latvijas laika) notiks kvalifikācijas sacensības, bet finālsacensības paredzētas 20. jūlijā plkst. 17.19 (pēc Latvijas laika).

Latvijas izlases sastāvā iekļauti 15 sportisti un 7 treneri, kuru vidū ir arī Rūtas Kates Lasmanes treneris Juris Petrovičs.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils pilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu,  kurā iekļauti 34 sportisti,  piešķirot Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumu 70 000 euro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Vēlam veiksmi mūsu sportistei!

16. 07. 19.