Līdz ar mācību gada beigām noslēdzas arī brīvpusdienu piegāde maznodrošinātu, trūcīgu un krīzes situācijā nonākušu ģimeņu bērniem, kas tika uzsākta 6. aprīlī un ilga kopumā divus mēnešu.

Ēdiena piegādes operatīvai norisei sākotnēji tika sastādīti seši, bet pēcāk jau septiņi atsevišķi maršruti, un katru darbadienu brīvpusdienas saņēma vidēji 400 līdz 500 bērnu. Procesā iesaistījās kopumā 28 Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldes un izglītības iestāžu darbinieki no Ventspils 1. pamatskolas, Ventspils 2. pamatskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas un pirmsskolas izglītības iestādēm “Bitīte”, “Eglīte”, “Margrietiņa”, “Pasaka”, “Rūķītis”, “Saulīte”, “Varavīksne” un “Vāverīte”. Tāpat palīdzību brīvpusdienu piegādes laikā sniedza Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs, Ventspils pilsētas Sociālais dienests un Ventspils muzejs.  

Ventspils pilsētas Izglītības pārvalde pateicas visiem brīvpusdienu piegādes procesā iesaistītajiem – šo  divu mēnešu laikā mums kopā izdevās piegādāt 16 175 siltu pusdienu porcijas!

29. 05. 20.