30. jūnijā OC „Ventspils” stadionā notika sacensības vieglatlētikā „Mazā Olimpiāde”. Sacensībās piedalījās arī Olaines, Jēkabpils, Ventspils novada un Liepājas rajona jaunie vieglatlēti.

Lielo balvu – kausu – saņēma katras vecuma grupas absolūtais uzvarētājs, summējot trīs veidu izcīnītos punktus. „Spars” komanda labi nostartēja vecākajā grupā meitenēm un zēniem.

Vecākajā grupā (12/13g.) meitenēm kopvērtējumā uzvarēja „Spars” vieglatlēte Marija Svistuna, izcīnot arī divas mazās zelta medaļas – lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

Mazās medaļas atsevišķos sporta veidos vēl saņēma:
Darja Sopova – 60m skrējienā (zelta medaļu)
Poļina Kologrivova lodes grūšanā (sudraba medaļu)
Olga Markova šķēpa mešanā (sudraba medaļu)
Jūlija Sopova šķēpa mešanā (bronzas medaļu)
Darja Savčenko 60m skrējienā (bronzas medaļu)
Olga Markova lodes grūšanā (bronzas medaļu)

Zēnu konkurencē vecākajā grupā par absolūto uzvarētāju kļuva Verners Vitka (Sporta skola „Spars”), izcīnot divas zelta medaļas lodes grūšanā un šķēpa mešanā un sudraba medaļu 60m skrējienā.

Jaunākajā grupā par uzvarētājiem kļuva Mārtiņš Pudiņš (Ķekavas novada sporta skola) un Sandra Brikmane (Jēkabpils sporta skola).