Piektdien, 6. decembrī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina apmeklēt psiholoģes Diānas Zandes lekciju “Ciemos pie pusaudža”. Bezmaksas pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Šoreiz Diānas Zandes sarunas tēma būs pusaudži un viņu attiecības ar līdzcilvēkiem – vecākiem, ģimenes locekļiem, draugiem. Pusaudži nereti jūtas nepārliecināti par sevi. Viņi pārdzīvo, ja atšķiras no vienaudžiem.

“Ir normāli, ka mēs salīdzinām sevi ar citiem, tas ir tikai normāli. Tiklīdz mēs esam vairāk par vienu, mēs sevi salīdzinām ar citiem, domājot, vai esam atbilstoši videi, vai tajā iekļaujamies. Pusaudžu vecuma attīstības iezīme ir iekļaušanās un draugi, tad salīdzināšana – vai es esmu tāds pats kā pārējie,“ pauž psiholoģe.

Diāna Zande ir psiholoģijas zinātņu doktore (ieguvusi doktora grādu klīniskajā psiholoģijā), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, pasniedzēja Latvijas Universitātē un Rīgas Stradiņa Universitātē, kā arī praktizē Diānas Zandes psihologu praksē.

Iepriekšēja pieteikšanās uz lekciju nav nepieciešama, laipni gaidīti visi interesenti!

Ventspils bibliotēka programmā “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” piedāvā lekcijas un nodarbības, kuru tematiku ierosinājuši bērnu vecāki. Šogad, īstenojot programmu, ieplānotas trīs Diānas Zandes lekcijas, kā arī vairākas citu pasniedzēju nodarbības.

Foto: O. Jura

04. 12. 19.