12. novembrī plkst. 13.00 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notiks konkurss-spēle “Latvija – manas mājas”, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai. Konkursā piedalīsies pilsētas vispārizglītojošo skolu 8. un 9. klašu skolēni, un katru izglītības iestādi pārstāvēs četri dalībnieki.

Izlozes veidā tiks veidotas jauktas skolu komandas. Konkursa-spēles laikā dalībniekiem tiks uzdoti jautājumi par dažādiem faktiem, kas saistīti ar mūsu valsti – Latvijas vēstures notikumiem, kultūru un tradīcijām, ievērojamākajām valsts vietām, sasniegumiem un personībām, kā arī iestādēm un cilvēkiem, kam šogad aprit 100 gadi.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolēni izpratni par Latvijas vēsturi, godinot valsts dibinātājus un pieminot notikumus, kas ietekmējuši Latvijas valsts izveidi, informēt skolēnus par kultūras daudzveidību un personību nozīmi, kas dažādās nozarēs un laikos ir devušas ieguldījumu Latvijas valsts veidošanā, stiprināt skolēnu piederības sajūtu pilsētai un valstij, veicinot patriotismu, kā arī sekmēt komunikācijas prasmju attīstīšanos.

Lai pieteiktos, jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 11. novembra plkst. 11.00 jānosūta tā uz e- pasta adresi [email protected].

Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

05. 11. 2019.