Ventspils Mākslas skola aicina pieteikties bērnus un jauniešus, kas vēlas interesanti pavadīt laiku zīmējot, gleznojot, veidojot no māla, atspiežot grafikas iespiedtehnikas, aužot, darinot dizaina un arhitektūras objektus, zīmējot ar datoru, izgatavojot animācijas filmiņas un veltot brīvo laiku citām mākslinieciskām nodarbēm.

Paši mazākie mākslas interesenti, bērni vecumā 5 līdz 6 gadiem, tiks gaidīti sagatavošanas klasītēs, lai zīmējot, gleznojot un veidojot ar mālu, attīstītu radošo domāšanu. Savukārt 7 gadus vecajiem mākslas cienītājiem tiks palīdzēts realizēt mākslinieciskās idejas atbilstoši mūsdienu mākslas aktualitātēm.

Bērni no 8 gadu vecuma un arī nedaudz vecāki aicināti apgūt profesionālās ievirzes izglītības programmu “Vizuāli plastiskā māksla”, kuras ilgums ir septiņi gadi. Savukārt jauniešiem, kas sasnieguši 15 gadu vecumu, Mākslas skola piedāvā iestāties studiju kursā “Vizuāli plastiskā māksla”, lai trīs gadu garumā iepazītos ar plašo vizuālās mākslas pasauli.

Ventspils Mākslas skola dokumentus pieņem līdz 30. augustam Zvana ielā 6, darba dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00.

Plašāka informācija pieejama skolas mājaslapā www.ventspilsmakslasskola.lv, sadaļā “”Jaunu audzēkņu uzņemšana”, vai zvanot pa tālruni 636 22423.

15. 08. 19.