Ceturtdien, 27. jūnijā, Livonijas ordeņa pilī notika Latvijas Jaunatnes olimpiādes dalībnieku pieņemšana pie domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga, kurš Ventspils sportistiem un viņu treneriem novēlēja veiksmīgus startus gaidāmajās sacensībās. Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē 29 sporta veidos notiks no 4. līdz 7. jūlijam Jelgavā un citās Latvijas pilsētās.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs savā uzrunā jaunajiem sportistiem un viņu treneriem novēlēja spēku un izturību, kā arī, lai izdodas sasniegt visaugstākos rezultātus un saņemt gandarījumu par labi paveiktu darbu.

Ventspils pilsētu Latvijas Jaunatnes olimpiādē 13 sporta veidos pārstāvēs 87 sportisti un 22 treneri no sporta skolas “Spars” un Ventspils sporta klubiem. Tajā skaitā arī Ventspils futbolisti, kuri šobrīd vēl aizvada kvalifikācijas turnīru – viņiem jāpārvar pēdējā kārta, lai kvalificētos Jaunatnes olimpiādei. Futbolisti 2. jūlijā tiksies ar vienaudžiem no Olaines. Šīs spēles uzvarētājs varēs pievienoties Latvijas Jaunatnes olimpiādes dalībnieku saimei.

Ventspils sportisti startēs basketbolā 3×3, džudo, futbolā, loka šaušanā, peldēšanā, ložu šaušanā, svarcelšanā, smaiļošanā un kanoe airēšanā, tekvondo, tenisā, vieglatlētikā, kā arī sporta un mākslas vingrošanā. Sacensības ventspilniekiem paredzētas Jelgavā, Brocēnos, Dobelē un Rīgā.

Lai sportisti mērķtiecīgi sagatavotos Latvijas Jaunatnes olimpiādei, Ventspils pilsētas pašvaldība piešķīra finansējumu 16 000 eiro apmērā, kas dod iespēju dalībniekiem iegādāties parādes formas, kā arī  nodrošināt olimpiādes laikā nepieciešamo ēdināšanu, naktsmītnes un transportu.

28. 06. 19.