No 23. līdz 27. jūlijam Zolderā, Beļģijā, notiek Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā. Jau pirmajā čempionāta dienā par pasaules vicečempionu krūzeru klasē kļuva Sporta skolas “Spars” audzēknis Klāvs Lisovskis.

Pirms divām nedēļām Klāvs Lisovskis Valmierā jaunatklātajā “Māra Štromberga BMX trasē” kļuva par Eiropas čempionu krūzeru grupā un 25-29 krūzeru grupā. Šonedēļ notiekošajā pasaules čempionātā  sportists ierindojās 2. vietā 25-29 krūzeru grupā, piekāpjoties Robinam van der Kolkam no Nīderlandes.

Pasaules čempionātā no Sporta skolas “Spars” startēs arī Alberts Veinbergs (Boys 8 grupa), Miks Cīrulis (Boys 12 grupa), Klāvs Lisovskis (Men 25-29 grupa, Men Cruiser 25-29 grupa), Markuss Valdmanis (Men 17-24 grupa) un Rolands Pommers (Men 17-24 grupa) trenera Jāņa Šķepera vadībā.

Trešdien no plkst. 09.45 sacensības gaidāmas jaunāko grupu BMX sportistiem – puišiem no 5 līdz 11 gadiem un meitenēm no 5 līdz 13 gadiem. Ceturtdien sacentīsies jaunieši no 12 līdz 16 gadiem, jaunietes no 14 līdz 16 gadiem un amatieres. Piektdien notiks vīriešu amatieru sacensības, bet čempionāta kulminācija tiks sasniegta sestdien, kad medaļu komplektus sadalīs elites un junioru sportisti.

Sveicam Klāvu Lisovski ar panākumiem un vēlam veiksmi arī pārējiem sportistiem!