Ventspils Jaunrades nama improvizatoriem šis mācību gads bijis īpaši aktīvs – jaunajiem improvizatoriem pievienojās arī vidusskolēnu-jauniešu grupa. Improvizatori veiksmīgi sevi parādījuši, piedaloties turnīros un viesojoties Ventspils skolās.

Intensīvi pilnveidojot un attīstot savas prasmes darboties uz skatuves un veidojot interesantus skatuves tēlus un notikumus, jaunie improvizatori droši ir sevi pieteikuši. Veiksmīgā komandas piedalīšanās Kurzemes reģiona Teātra sporta turnīrā “Džons smaida 2019” un ceļojošās balvas iegūšana deva labu stimulu aktīvāk darboties.

Aprīlī improvizatori ciemojās pie Ventspils 2.pamatskolas 7. un 8. klašu skolēniem, sniedzot ieskatu improvizāciju prasmēs. Savukārt Ventspils Jauniešu mājā norisinājās jauniešu organizētās improvizāciju spēles “Brīvais karuselis”. Tāpat arī 1.-4.klašu skolēni Ventspils 1.pamatskolā, Ventspils 4.vidusskolā un Ventspils Pārventas pamatskolā varēja vērot un aktīvi līdzdarboties Teātra sporta priekšnesumos. Interesantas improvizatoru viesošanās notika arī Ventspils 2.pamatskolā, kur klasēs skolēni ne tikai varēja vērot un vērtēt improvizatoru priekšnesumus, bet arī paši mēģināt improvizēt. 

30.04.2019.