Ventspils Jaunrades nama galda hokejisti aktīvi startē gan valsts līmeņa čempionātos, gan arī Pasaules mēroga kausa posmos. 13. aprīlī ventspilnieki piedalījās Latvijas čempionātā Inčukalnā, kur guva arī medaļas, savukārt aprīļa sākumā galda hokejisti devās uz Tallinu (Igaunija), lai piedalītos Pasaules kausa posmā galda hokejā ”Tallin Cup 2019”.

Inčukalnā tika noskaidroti Latvijas čempioni junioru, sieviešu un veterānu nominācijās. Jaunrades nama komanda deviņu spēlētāju sastāvā tika pārstāvēta visās nominācijās. Šoreiz mājās tika pārvestas divas sudraba un viena bronzas medaļa. Sieviešu nominācijā mūsu Elēnai Rācenājai diemžēl neizdevās aizstāvēt pērnā gada čempiones titulu. Lai gan grupas turnīrs un izslēgšanas turnīra pirmās kārtas tika aizvadītas perfekti, tomēr finālā par zelta medaļu nācās piekāpties rīdziniecei Kristai Annijai Lagzdiņai. Trešo vietu ieņēma vēl viena rīdziniece Inese Faļkenšteina.

2019.gada Latvijas čempionāts Sieviešu nominācijā:
1.Krista Annija Lagzdiņa (Rīgas BJC”Laimīte”)
2.Elēna Rācenāja (Ventspils Jaunrades nams (VJN))
3.Inese Faļkenšteina (Rīgas Galda hokeja klubs)

Veterānu konkurencē mūsu spēlētāji ieguva divas medaļas. Arī Aleksandram Žernovojam neizdevās aizstāvēt iepriekšējā gadā izcīnīto čempiona titulu. Viņš finālā atzina sava sīvākā konkurenta, rīdzinieka Sergeja Mihējeva pārākumu. Par pārsteigumu parūpējās Guntis Ernšteins, kurš ceturtdaļfinālā, ļoti sīvā cīņā pārspēja inčukalnieti Sandi Kalniņu, bet pusfinālā Guntim nācās piekāpties jaunajam čempionam Mihējevam, toties cīņā par bronzas godalgu tika uzveikts Salvis Skarainis un pirmo reizi Latvijas čempionātā izcīnīta bronzas medaļa.

12.Georgijs Semjonovs (VJN)

Viskuplāk pārstāvētajā junioru konkurencē Ventspils jaunie censoņi diemžēl pie medaļām netika. Elvis Arhinovičs ierindojās 9.vietā. Dāvis Apfelbaums izcīnija uzvaru otrajā līgā, nodrošinot sev čempionātā 17.vietu, savukārt Mārcim Radelim – 20.vieta. Par čempionu kļuva inčukalnietis Rainers Kalniņš.

42.Marks Strazdiņš (VJN)

Aprīļa pirmajā sestdienā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā risinājās Pasaules kausa posms galda hokejā ”Tallin Cup 2019”, uz kuru devās pieci Jaunrades nama komandas spēlētāji. Starp 114 spēlētājiem no 11 valstīm visaugstāk no ventspilniekiem tika Elvijs Siliņš, kurš iekļuva arī turnīra izslēgšanas mačos. Astotdaļfinālā Elvijs piekāpās Sandim Kristapam Lagzdiņam un izcīnīja augsto 10.vietu. Elēna Rācenāja ierindojās 36.vietā, kas bija trešais labākais rezultāts starp sievietēm. Par sacensību uzvarētāju kļuva Pasaules reitinga pirmais numurs Maksims Borisovs no Krievijas. Otrajā vietā vēl viens Krievijas pārstāvis Ņikita Žolobovs, bet trešajā – Atis Sīlis no Latvijas.

Pasaules kausa posms ”Tallin Cup 2019” (114 spēlētāji)