Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu Ventspils Jauniešu mājā, kas notiks piektdien, 11. septembrī, no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00.

Pasākuma laikā būs iespēja doties nelielā ekskursijā un iepazīt Ventspils Jauniešu māju un tās telpas no pavisam citas puses.  Ekskursija pa jauniešu mājas telpām tiks rīkotas grupās līdz 5 cilvēkiem.

Atvērto durvju pasākumā būs iespēja piedalītiesinteraktīvās spēles Just Dance kopīgā dejošanā, spēlēt dažāda veida un sarežģītības galda spēles, satikt un parunāties ar Eiropas brīvprātīgo no Vācijas, uzzināt jaunāko informāciju par Ventspils Jauniešu mājas piedāvātām iespējām un pasākumiem. Būs iespēja iepazīties ar Ventspils – Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2020 programmu un gaidītākajiem pasākumiem.  

Īpaši gaidīti Atvērto durvju pasākumā ir jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jo tieši 11. septembrī būs pirmā tikšanās diena un iespēja pievienoties Ventspils Jauniešu mājas padomei. Padomē darbojas vietējie Ventspils jaunieši, kuri apgūst pasākumu un projektu plānošanas prasmes, kā arī īsteno dažāda mēroga pasākumus.

04. 09. 20.