Ventspils Jauniešu mājas padomes brīvprātīgie ielūdz ikvienu – bērnus, jauniešus, pieaugušos – uz erudīcijas spēli “Mēs esam Latvija”, kas notiks ceturtdien, 21. novembrī, plkst. 18:00 Ventspils Jauniešu mājā.

Spēle norisināsies komandās un tās dalībniekiem būs jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Latviju – tās iedzīvotājiem, vēsturi, mūsdienām, dažādām pilsētām, nākotni. Būs arī jāatmin dziesmas, jāpabeidz dzejoļi vai dziesmas, jāatpazīst dažādas slavenības un vēl daudz kas cits.

Šāda erudīcijas spēle tika organizēta arī pagājušajā gadā, pulcējot vairāk nekā 20 jauniešu. Šogad organizatori cer uz lielāku pieaugušo atsaucību, piedaloties spēlē kopā ar jauniešiem.

Spēles dalībniekiem un skatītājiem būs sagatavots cienasts, bet uzvarētājkomandai – pārsteiguma balvas. Aicinām dalībniekus pieteikties iepriekš, sūtot ziņu Jauniešu mājas Facebook lapā vai Instagram kontā. Tomēr piedalīties varēs arī visi tie, kas 21. novembrī ieradīsies un reģistrēsies uz vietas. Pasākumā gaidīsim arī skatītājus un līdzjutējus.

14. 11. 19.