Piektdien, 18.septembrī, Olimpiskās dienas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādes “Varavīksne” audzēkņiem tika uzdāvināta īpaša dāvana – ilgi gaidītā jaunā sporta zāle, kura nodrošinās bērniem kvalitatīvākas sporta nodarbības iekštelpās.

Ideja par sporta zāles izveidošanu tika aizsākta pirms aptuveni 2 gadiem un tās izbūvēšanai tika ieguldīti 40 470 eiro no pašvaldības līdzekļiem, būvniecības darbus veica SIA “Pilsbūve”. Telpā, kurā tagad atrodas sporta zāle, agrāk bija grupiņas, kuru telpās bērniem notika gan sporta nodarbības, gan citas nodarbības. Šī iemesla dēļ, lai tiktu atvieglota bērnu ikdiena un nodrošinātas kvalitatīvas nodarbības, notika sporta zāles izbūve. Pirmsskolas izglītības iestāde ir tikusi pie zviedru sienas, vingrošanas soliem, barjerām, basketbola groziem, kuri ir gan stacionārie, gan pārvietojamie, vingrošanas riņķi un tuneļi stafetēm. Bērni varēs nodarboties ne tikai ar rotaļām, bet arī ar sporta spēlēm, vingrošanu un cita veida aktivitātēm, veicinot kvalitatīvas sporta nodarbības un kustību prieku.

Sporta zāles atklāšanā piedalījās Pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, pedagogi un viesi. Pasākums tika atklāts ar bērnu deju Olimpiskās dienas 2020 mūzikas pavadībā. Atklāšanā nebija tradicionālās lentes griešanas, bet gan bumbas iemešana grozā, ko svinīgi izpildīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

22.09.20.