12. decembrī plkst. 18.00 koncertzālē Latvija notiks Ventspils bērnu un jauniešu kopkoncerts “Ziemassvētku pasaka”, kas veidots pēc Kārļa Skalbes Ziemas pasaku motīviem. Koncerts sniegs klausītājiem iespēju ikdienas steigā mirkli apstāties, paskatīsimies uz pasauli cienījamā pasaku meistara acīm un gūt kopīgu miera un labestības sajūtu.

Jāatzīmē, ka 7. novembrī latviešu dzejniekam, prozaiķim, politiķim un brīvības cīnītājam Kārlim Skalbem bija 140 gadu jubileja, tāpēc izvēlētā tematika ir ne tikai gaidāmajiem svētkiem piemērota, bet arī likumsakarīga.

Koncertuzvedumā klausītājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs Ventspils Centra sākumskolas zvanu ansamblis “Saules zvani” (vadītāja Sandra Sproģe), meiteņu koris “Pērlītes” (vadītāja Rita Vēverbrante) un 1. līdz 2. klašu zēnu koris (vadītāja Santa Treilība), Ventspils 1. pamatskolas 2. līdz 4. klašu koris (vadītājas Adele Taurīte-Tauriņa un Zane Kalniņa), Ventspils 2. pamatskolas 2. līdz 4. klašu koris (vadītāja Žanna Eizenbārde), Ventspils Pārventas pamatskolas 2. līdz 4. klašu koris (vadītāja Dina Ozola), Ventspils 3. vidusskolas krievu tautas instrumentu ansamblis “Kaļinka” (vadītāja Ludmila Baidarova), Ventspils 4. vidusskolas 2. līdz 4. klašu koris (vadītāja Regīna Laure) un jauktais koris (vadītāja Marga Tropiņa), Ventspils 6. vidusskolas 2. līdz 4. klašu koris (vadītāja Antra Ziemele), Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas jauktais koris (vadītāja Ginta Rūse), kā arī Ventspils Tehnikuma jauktais koris (vadītājs Ints Teterovskis).

Ieeja pasākumā ar ielūgumiem.

03. 12. 19.