No 11. līdz 14. jūlijam Valmieras jaunatklātajā “Māra Štromberga BMX trasē” notika Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalījās 1060 sportisti no 25 valstīm. No Sporta skolas “Spars” uz sacensībām devās 9 sportisti un 3 treneri.

Visaugstākos sasniegumus guva Ventspils Olimpiskās vienības sportists Klāvs Lisovskis, kurš kļuva par Eiropas čempionu Krūzeru grupā un 25-29 Krūzeru grupā. Mariss Mažrims ierindojās 9. vietā, Rolands Pommers vīriešu 17-24 grupā izcīnīja 12.vietu, Alberts Veinbergs astoņgadīgo zēnu grupā ieguva 12. vietu, savukārt Valts Budigins desmitgadīgo zēnu grupā ierindojās 17. vietā.

Pārējie mūsu sportisti Markuss Valdmanis (Men 17-24 grupa), Haralds Ekmanis (Boys 10 grupa), Miks Cīrulis (Boys 12 grupa) un Armands Brauns (Boys 13 grupa) labāko divdesmitniekā neiekļuva Jāpiebilsts, ka sacensībās no Ventspils kopumā piedalījās 18 sportisti.

Apsveicam mūsu sportistu ar gūtajiem panākumiem!