Ventspils Jaunrades namā norisinājās Ventspils pilsētas un Ventspils novada skolu 1.-12.klašu Popiela. Kopumā skatītāju baudījumam tika nodoti 14 priekšnesumi 3.vecumgrupās.

1.-4. klašu grupā godpilno 1.vietu izcīnīja Tārgales pamatskolas komanda “Eži” ar dziesmu “Bitīt matos”, 2.vietā ierindojās Ventspils 4.vidusskolas komanda “Laimes vārnas” ar dziesmu “Vārna”, savukārt 3.vietā – Ventspils 6.vidusskolas komanda “3.c klase” ar dziesmu “Skibidi”.

5.-9.klašu grupā tika izcīnītas divas 1.vietas – tajās ierindojās Ventspils 4.vidusskolas komanda “Trubdipši” ar dziesmu “Cheap Thrills” un Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas komanda “Candy Girls” ar dziesmu “Candyman”. Savukārt gan 2.vietu, gan arī 3.vietu ieguva Ventspils Pārventas pamatskolas skolēni, attiecīgi komanda “Plombīrs” ar dziesmu “Ice ice baby” un komanda “SIA Fans” ar dziesmu “Thunderclouds”.

10.-12.klašu grupā gan 1.vietu gan arī 2.vietu guva Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas komandas – 1.vieta komandai “BEBES UN PĀRĒJIE” ar dziesmu “The way I are”, savukārt 2.vieta gūta komandai “11IPE” ar dziesmu “What’d I say viva Lasvegas”

Skatītāju simpātijas balvu ieguva Zūru pamatskolas 2.klase ar dziesmu “Ballējam neguļam”.

12.04.2019.