Februāra izskaņā Ventspils Jaunrades namā norisinājās skatuves runas konkursa Ventspils pilsētas atlases kārta. Konkursā kopumā piedalījās 62 dalībnieki no Ventspils vispārējās izglītības iestāžu 1. līdz 12. klasēm un Ventspils Tehnikuma.

Dalībnieki tika vērtēti 6 grupās – 1. klase, 2. līdz 3. klase, 4. līdz 6. klase, 7. līdz 9. klase, 10. līdz 12. klase un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi. Katrs konkursam bija sagatavojis vienu dzejoli un vienu prozas fragmentu.

Skatuves runas konkursa dalībniekus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Ventspils Jaunrades nama teātra mākslas pedagoģe Inga Kazaka, kā arī SIA “Kurzemes filharmonija” māksliniecisko programmu producenti Anna Zagorska un Roberts Grīnbergs.

Uz vispārējās izglītības iestāžu reģionālo skatuves runas konkursu, kas notiks 12. martā Kandavā, tika izvirzīti dalībnieki, kas ieguva lielāko punktu skaitu – Ventspils Centra sākumskola skolēni Gustavs Liepājnieks, Olivers Matvejevs un Luīze Čirva, Ventspils 4. vidusskolas skolnieces Ēlišeba Sāra Sidere un Monta Cine, kā arī Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolēni Emīlija Jermola, Rūdolfs Punkstiņš un Ričards Jēkabsons.  Savukārt Ventspils Tehnikuma audzēknis Ivo Sorokins 24. martā dosies uz Smiltenes Tehnikumu, kur notiks profesionālo izglītības iestāžu reģionālais skatuves runas konkurss.

Foto: Ventspils hronikas arhīvs

09. 03. 20.