No 17. līdz 19. jūlijam Brocēnu airēšanas bāzē Cieceres ezerā tika aizvadīts Latvijas junioru un U-23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās mūsu sportisti treneru Ojāra Burkovska un Rūtas Šaubergas vadībā.

Jēkabs Kalenda kļuva par divkārtēju Latvijas čempionu junioriem smaiļošanas četriniekiem 200 m un 500 m distancēs, viņam arī sudraba medaļa smaiļošanas vieniniekos 200 m distancēs.

Rinalds Ozolnieks U-23 vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļas kanoe divnieku 200 m, 500 m un 1000 m distancēs un bronzu kanoe vieniniekos 500 m un 1000 m distancēs.

Junioru grupā bronzas medaļu kanoe divniekos 500 m distancē izcīnīja Daniels Siders un Daniils Suhanovs, viņiem vēl trīs bronzas medaļas, kopā ar Aleksandru Romanovu un Aleksandru Sabarņa, kanoe četriniekā 200 m, 500 m un 1000 m distancēs.