Līdz 22. jūlijam notiek interneta balsojums par konkursa “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020” finālistiem, starp kuriem ir Ventspils pilsēta. Šī balsojuma rezultāti dos papildus punktus žūrijas vērtējumam. Balsot var interneta adresē http://vote.nvotv.lv vienu reizi diennaktī, autorizējoties ar Facebook kontu.

Ventspils pilsētas pieteikums guvis augstu žūrijas vērtējumu un Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā konkursā “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020” izvirzīts konkursa fināla kārtā. Fināla kārtā kopā ar Ventspili iekļuvušas arī Daugavpils un Jēkabpils pašvaldības.

Konkursa uzvarētājs saņems ceļojošo kausu ar uzrakstu „Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”, kā arī sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju 2020. gadā uzvarētāja pilsētā organizēs valsts lielākos jaunatnes jomas pasākumus, piemēram, Starptautiskās Jaunatnes dienas pasākumu, Latvijas jaunatnes darbinieku pieredzes apmaiņas semināru, konkursa “Labākais darbā ar jaunatni” godināšanas pasākumu un citus.

Paša konkursa uzdevumi ir popularizēt darbu ar jaunatni, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, kā arī veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos. Šādu konkursu Izglītības un zinātnes ministrija organizē jau piekto reizi un 2019. gadā Latvijas jauniešu galvaspilsēta ir Ikšķiles un Olaines novadu pašvaldību apvienība.

Aicinām atbalstīt un balsot par Ventspili internetā http://vote.nvotv.lv

15. 07. 19.