Ventspils Jauniešu māja aicina 16 līdz 25 gadus vecus jauniešus, kuri ir ieinteresēti projektu un pasākumu veidošanā, pieteikties dalībai pasākumā “Ideju nakts 2020”.

Šis 20 stundu garais pasākumu plānošanas un veidošanas pasākums notiks Ventspils Jauniešu mājā š.g. 16. un 17. oktobrī. “Ideju nakts 2020” būs iedvesmas pasākums, kas tiek organizēts, lai mudinātu jauniešus plānot aktivitātes savlaicīgi un palīdzētu radīt jaunas idejas, tādējādi dažādojot projektu tēmas un izvēloties jauniešiem aktuālākās tēmas un formātus. Pasākuma laikā dalībnieki, darbojoties komandās, ar mentoru palīdzību izstrādās pasākumu idejas no A līdz Z.

Izstrādātās idejas tiks prezentētas žūrijas komisijai, kura izvērtēs ideju oriģinalitāti un dalībnieku prezentēšanas prasmes. Žūriju pārstāvēs pieci dažādu jomu un iestāžu speciālisti, kas ir pieredzējuši pasākumu un projektu īstenošanā. Žūrijas atbalstītās veiksmīgākās idejas kā balvu saņems finansējumu šo ideju īstenošanai. Kopējais finansējums ir 4000 eiro.

Pasākuma mērķis ir iedvesmot jauniešus un veicināt jauniešu radošumu, izdomāt jauniešiem draudzīgus un interesantus pasākumus “Ventspils – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020” gada ietvaros. “Ideju nakts” mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri vēlas īstenot kādu ideju un organizēt pasākumu Ventspils pilsētā. Iespējams pieteikties gan komandā (līdz 5 cilvēkiem), gan individuāli. Individuālie dalībnieki komandas veidos uz vietas.

Iepriekšēja pieteikšanās elektroniski līdz 11. oktobrim atrodama ŠEIT.

Dalība pasākumā “Ideju nakts 2020” ir bezmaksas. “Ideju nakts 2020” tiek rīkota “Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkursa” ietvaros, apvienojot apmācības un konsultācijas projektu idejas attīstībā, projektu pieteikumu sagatavošanā un pieteikumu vērtēšanu, veiksmīgākajiem piešķirot konkursa finansējumu.

Papildu informāciju varat iegūt Ventspils Jauniešu portālā www.jauniesi.ventspils.lv, kā arī Ventspils Jauniešu mājas Facebook lapā un e-pastu [email protected]

01.10.2020.